کابینت بانک
وودی سرویس

فروش و قیمت انواع تیغ اره دورکن و پانل بر MDF بر، چوب بر، خط زن، دیسکی و الماسه

1-24 از 78

معرفی و خرید و فروش انواع تیغ اره الماسه، تیغ اره کورین بر، تیغ اره MDF بر، اره چوب بر، اره نئوپان بر، اره آلومینیوم بر، تیغ اره p سیستم، تیغ اره پانل بر و تیغ اره انواع دورکن

ابزار تیغ اره در قالب اره هایی با شکل دندانه های متفاوت جهت کاربردهای مختلف تولید می شود؛ بطور مثال دندانه کونیک و صاف (TRF) جهت برش انواع نئوپان و MDF و با شکل دندانه های چپ و راست (WS) برای برش انواع پانل چوبی به کار می رود. شرکت های لایکو و لایتز با در دست داشتن علوم پیشرفته در این زمینه تنوعی از اره ها با دسته بندی اره برش در ماشین آلات دور کن و پانل بر، انواع اره شیار زن و خط زن های دور کن و پانل بر گام بزرگی در ایجاد کیفیت برش مطلوب، طول عمر بالا و کاهش صدای اره برداشته است. این دسته از تیغ اره ها شامل تیغ اره mdf بر، تیغ اره چوب بر، تیغ اره گرد بر، تیغ اره الماسه، تیغ اره برش mdf و تیغ اره ام دی اف بر می باشند.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار ماشین آلات هم اکنون در وودینر

.

برخی از خصوصیات تیغ اره های الماسه:

کیفیت مرغوب بدنه محصول و ساخت آن با تکنولوژی لیزر

درزهای انبساطی جهت جلوگیری از انحرافات تیغ اره در زمان بالا رفتن حرارت ناشی از برش

سیستم صدا گیر که به درزهای لیزر برش شده در میانه تیغ اره به چشم میخورد به تعداد معینی (نسبت به طراحی هر محوصل و نوع طراحی شرکت سازنده ) ایجاد شده و باعث کاهش صدای ناشی از برش و ارتعاشات میباشد.

انواع تیغ اره های الماسه:

تیغ اره الماسه MDF بر:

تیغ اره الماسه ام دی اف بر مناسب برای برش انواع ورقهای ام دی اف و نئوپان ملامینه میباشد. این نوع تیغ اره در حال حال حاضر در 2 سایز 25 سانت و 30 سانت با تعداد 80 دندانه و 96 دندانه (کونیک + صاف ) به بازار عرضه میگردد که سایز 35 سانت آن نیز بزودی قابل عرضه خواهد شد.

تیغ اره الماسه نئوپان بر:

تیغ اره دیسکی الماسه نئوپان بر همانگونه که از نام این محصول پیداست تیغ اره مناسبی برای برش پنل های نئوپان میباشد که میتوان آن را برای نئوپان های روکش دار و  بدون روکش استفاده نمود. تفاوت تیغ اره نئوپان بر با ام دی اف بر تنها در نوع شکل هندسی دندانه میباشد که در اصطلاح صنعت چوب تیغ اره الماسه چپ و راست نیز گفته میشود. در تیغ اره نئوپان براز دندانه های الماسه با کیفیت و با دوام برای بالا بردن طول عمر آنها استفاده شده است.

تیغ اره الماسه کورین بر:

این نوع تیغ اره برای برش پنل های ام دی اف ، نئوپان و بویژه صفحات کورین طراحی و تولید گردیده که با توجه به انتخاب مناسب بدنه محصول و سختی الماس دندانه ها، کیفیت برش در متریال کورین بی نظیر، بدون ارتعاش و دارای طول عمر بالا میباشد.

تیغ اره خط زن یک تکه:

خط زن ها تیغ اره های کوچکتری هستند که قبل از تیغ اره اصلی نصب و جهت چرخش آنها مخالف تیغ اره اصلی برش میباشد.

این نوع تیغ اره ها جهت بالا بردن کیفیت برش زیر کار در ماشینهای پانل بر اتوماتیک و دورکن ها مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه ایجاد خط برش با عمق بسیار کم قبل از برشکاری تیغ اره اصلی باعث افزایش کیفیت لبه های برش خورده در زیر کار و در دوطرف قطعه کار می گردد. تیغ اره یک تکه معمولا با مشخصه فنی 1/3-3/4 با شکل هندسی کونیک بوده که تنها امکان تنطیم ارتفاع خط زن روی ماشین میسر بوده و با بالا بردن ارتفاع تیغ اره مقدار دهنه تیغ اره به دلیل شکل کونیک آن بیشتر میگردد.

تیغ اره خط زن دو تکه:

این نوع تیغ اره ها جهت بالا بردن کیفیت برش زیر کار در ماشینهای پانل بر اتوماتیک و دورکن ها مورد استفاده قرار گرفته و به واسطه ایجاد خط برش با عمق بسیار کم قبل از برشکاری تیغ اره اصلی باعث افزایش کیفیت لبه های برش خورده در زیر کار و در دوطرف قطعه کار می گردد. قابلیت و مزیت این نوع تیغ اره خط زن نسبت به یک تکه آن امکان تنطیم دهنه تیغ اره به توسط فیلرهای فلزی میباشد که این فیلرها بین دو تکه تیغ اره قرار گرفته و مقدار دهنه را مطابق با نیاز خط زنی کمی بیشتر از ضخامت تیغ اره اصلی تنطیم مینماید. مقدار دهنه قابل تنطیم در این نوع تیغ اره ها از 2.8 الی 3.6 میلیمتر میباشد.

معرفی انواع تیغ اره لایکو و لایتز

تنوع ابزار تیغ اره در بصورت فهرست وار به شرح ذیل می باشد:

1. تیغ اره کورین بر

2. تیغه برش MDF

3. تیغ اره چوب بر

4. تیغ اره نئوپان بر

5. اره آلومینیوم بر

6. اره سری G5 جهت برش (انواع چوب، ترمو وود، ترموپلاست، نئوپان، MDF، HDF، PVC، بامبو و ...)

7. تیغ اره p سیستم

8. تیغ اره پانل بر

9. تیغ اره دورکن

عضو کانال تلگرام وودینر شوید
نرم افزار اندروید وودینر
کانال تلگرام وودی شاپ