خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات صنایع چوب
نرم افزار محاسبه اتوماتیک قطعات کابینت و نقشه برش

آغاج - تراشه صنعت آغاج

معرفی شرکت تراشه صنعت آغاج

گروه صنعتی تراشه صنعت آغاج با نام اختصاری( تصا ماشین ) T.S.A MACHINEدر سال ۱۳۷۹ با همکاری عده ای از جوانان و مهندسین جوان این مرز و بوم در جهت بهینه سازی صنعت قطعه سازی در کشور تاسیس گردید .
عمده فعالیت این گروه صنعتی که در ابتدای کار به نام شرکت تعاونی “توان تراشه ی کوشا” در اداره ی تعاون شهرستان دماوند ثبت رسمی  شده بود. در دو محور خدمات (PM  – نگهداری و تعمیرات) انواع ماشین الات صنایع فلز و چوب پایه گذاری گردید و قسمت صنایع فلزی مهندسین این مجموعه در شاخه ی تعمیرات ، نصب و راه اندازی انواع کنترل ماشین ابزار ( Phlips –SIEMENS- heidenhain , …) شروع به فعالیت نموده و با همکاری سایر متخصصین و مساعدت اساتید فن کمک شایانی در جهت نوسازی ، راه اندازی و ارتقا سیستم ماشین آلات فرز و تراش  قدیمی نمود و همچنین در قسمت ساخت انواع ماشین های ترکیبی ، سوراخ کاری ، تراشکاری و فرز کاری فعالیت خود را ادامه داد . در قسمت صنایع چوب مهندسین جوان این مجموعه به طور مستمر تعمیرات و نگهداری انواع ماشین الات ( سی ان سی چوب – ماشین الات نوار پی وی سی و انواع ممبران و پرس وکیوم و همنچنین پرس تخت و ماشین آلات برش ) را به صورت جدی سرلوحه ی فعالیت خود قرار داد.
در سال ۱۳۸۴ به جهت پاره ای اصلاحات و تغییر مدیریتی نام این گروه صنعتی به نام تراشه صنعت آغاج با نام اختصاری  T.S.A MACHINتغییر پیدا کرد و عمده فعالیت این مجموعه در قسمت بازسازی خطوط تولید و ماشین الات مخصوص صنایع چوب معطوف گردید . با عنایت به ایده های فراوان متخصصین و مهندسین مجموعه ، این مجموعه در جهت بهینه سازی ماشین الات وابسته به صنایع چوب و استفاده از ظرفیت بالقوه ی این مجموعه ، تولید اولین دستگاه سی ان سی تخت با عنایت حضرت حق و عزت نفس مهندسین جوان این مرز و بوم به منصه ظهور رسید و در سال های بعد تولید انواع وکیوم در دستور کار قرار گرفت که تا به امروز ادامه پیدا کرده است .
امید است با دلگرمی شما اساتید بزرگوار صنایع چوب این خطه ، راهنمایی هاتان شمع راهمان بوده و انتقاد هایتان در جهت اصلاح امور و محصولات تولید ی این مجموعه توشه ی مسیرمان ، کوچک ترین انتقاد شما را بر دیده ی منت ارج می نهیم و در جهت اعتلای صنعت ایران عزیز و شکوفایی و استقلال صنعتی این مرز و بوم .

قیمت محصولات شرکت تراشه صنعت آغاج

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می 

باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید./

جدیدترین اتصالات دنیا در صنعت چوب
عضو کانال تلگرام وودینر شوید
مشاوره رایگان وودینر در خرید ماشین آلات