آنلاین سفارش دهید، در محل پرداخت کنید

کابینت بانک
وودی سرویس

ELCON

1-1 از 1

الکون:

الکون در ابتدا در قسمت کوچکی از یک کارخانه کشتیرانی در هلند شروع به کار کرد.

سال 1948 این شرکت تاسیس شد. در حقیقت احداث اینشرکت به دلیل نیازی که برای تامین چوب سقف خانه و کمبود ماشین آلات صنعت چوب پس از جنگ جهانی، احساس میشد، صورت گرفت.

دو برادر به نام های جرارد و فرانس مایر با احداث این شرکت شروع به تولید ماشین آلات نجاری نمودند. این شرکت در سال 1953 خیلی زود رشد کرد و به جایگاه خوبی رسید.

در سال های بعد تحولات زیادی بدست آمد تا جایی که در سال 1995 با رشد روزافزونی که بدست آمد، کارخانه به منطقه صنعتی نزدیک فرودگاه آمستردام منتقل شد. در عین حال، در اواخر دهه 80 نسل بعدی این خانواده پیت و پیتر مایر مدیریت کارخانه را بعهده گرفتند.

اولین دستگاه پانل بر عمودی که امروزه مهمترین دستگاه تولیدی این شرکت است در سال 1971 تولید شد. گرچه هنوز هم هلند مهمترین بازار فروش محصولات این شرکت است اما در خارج از هلند هم فروش خوبی دارد.

در سال 1990 اولین شعبه خود با نام ELCON IBERICA SA در بارسلونا راه اندازی کرد و در سال 1993 در آمریکا و انگلیس و در سال 1988 در دانمارک و درسال 1993 در یونان شعباتی تاسیس کرد.

در سال های اخیر شرکای دیگری مانند SCMETINNE در سوئیس و SERNBRANDT در سوئد و CEHPOL در لهستان و ROJEK در چک و VEN&THIERS در بلژیک و RABOCHIE در روسیه، به این شرکت اضافه شدند.

تا به امروز هنوز هم این شرکت یک تجارت خانوادگی است که از طریق یک شبکه جهانی توزیع کننده در سطح بین الملل فعالیت دارد. 

قیمت محصولات شرکت ELCON

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می 

باشد

عضو کانال تلگرام وودینر شوید
مشاوره رایگان وودینر در خرید ماشین آلات
کانال تلگرام وودی شاپ