خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات صنایع چوب
نرم افزار محاسبه اتوماتیک قطعات کابینت و نقشه برش

NANXING

1-16 از 16

Nanxing

این شر کت در سال 1996 در چین تاسیس شد و شروع به تولید ماشین آلات نجاری نمود. ماشین آلات نانزینگ نه تنها در تولید مبلمان که زمینه فعالیت اصلی این شرکت می باشد بلکه در سایر رشته ها از جمله طراحی و اجرا نمایشگاه ها، تعمیرات و نوسازی، طراحی بدنه و درب اتومبیل های لوکس و تولید قایق به کار می روند. حسن شهرت نانزینگ به داشتن کیفیت بالا منجر به فروش دستگاه ها به بیش از 30 استان در چین و صادرات به بیش از هفتاد کشور در دنیا از جمله، ایران، روسیه، آلمان، ترکیه، آفریقای جنوبی، کانادا، استرالیا، مالزی، ویتنام و … ونیز خدمات رسانی گسترده به این مشتریان گردیده است.

Nanxing کارخانه ای با مساحت بالغ بر 200000مترمربع دارد. این شرکت بیش از 200 دستگاه پردازش عمودی و دستگاههای لیزری تولید کرده است. محصولات این شرکت عبارتند از دستگاههای برش- پانل برها- ماشین آلات نجاری و...همچنین استفاده از ربات های جوشکار با تکنولوژی بالا و اتوماسیون خط تولید جهت ساخت قطعات ماشین آلات،استفاده از CNCهای فوق پیشرفته MAZAK ،توسعه نرم افزارها جهت هماهنگی و کنترل سرویس ها و کاهش خطاها تا حد ممکن دلیل قاطعی است که بسیاری از مشتریان را بر آن داشته تا از روش های پیشنهادی نانزینگ برای ترکیب دستگاه و تجهیزات کارخانه ای خود بهره جویند. بازرسی سختگیرانه در مدیریت کنترل کیفیت قطعات و استفاده دستگاه های فوق پیشرفته اروپایی ما را مفتخر به دریافت گواهینامه های ISO9001-2008، CE و Permit for exporting quality products نموده است. آنچه افق های بالندگی ما را گسترش بیشتری داد دریافت عناوینی از قبیل “یکی از ده محصول برتر گوانگ دونگ و دریافت چندین لایسنس معتبر جهانی از جمله ISO و گواهی بین المللی  High-tech بوده است. باور در ابداع، نوآوری و رهبری همیشه هدف این مجموعه بوده است.

Nanxing گواهی استاندارد Iso 9001 را در سال 2000 دریافت کرده است.

این شرکت در سال 2007 خط تولید کاملی ایجاد کرد و برند nanxing را بین المللی ساخت. محصولات این شرکت در 30 شهر داخلی و 40 کشور دنیا از جمله روسیه، ایتالیا، انگلیس، کانادا، ژاپن و استرالیا فروخته می شود.

جدیدترین اتصالات دنیا در صنعت چوب
عضو کانال تلگرام وودینر شوید
مشاوره رایگان وودینر در خرید ماشین آلات