کابینت بانک
وودی سرویس

وودی سرویس

سرویس، تعمیرات، تنظیم و تامین قطعات انواع ماشین آلات صنایع چوب

روزانه تعداد بسیار زیادی کاربر تخصصی صنایع چوب از وب­سایت وودینر بازدید می کنند تا از خصوصیات و قیمت ماشین آلات نو و دست دوم و همچنین اخبار و مقالات آموزنده آگاه شوند و برای تامین و خرید تیغ اره، ابزار سی ان سی، اتصالات، ابزارآلات دستی صنایع چوب و . . . به وودینر اتکا کرده اند، در همین حین خیلی از شما عزیزان اعلام کردید که از سرویس، خدمات پس از فروش و تامین قطعات بسیاری از شرکت ها ناراضی هستید و همیشه دنبال سرویس کار خوب هستین و بعضا پیش آمده که سرویس ها نامناسب بوده یا تامین قطعات به مشکل خورده و یا حتی سرویس کاری که دستگاه را تعمیر کرده از سرویس تلفنی امتناع نموده؛ لذا بر این شدیم تا جهت رفع این نیاز حیاتی در صنعت چوب واحد وودی سرویس را ایجاد تا خدمات پس از فروش انواع ماشین آلات صنایع چوب اعم از ماشین آلات صفحه ای MDF، نجاری، انواع سی ان سی و . . . را در سطوح مختلف ماشین آلات آسیایی و اروپایی پوشش دهیم.

.

.

اعزام کارشناس جهت تعمیرات ماشین آلات صنایع چوب به اقصی نقاط ایران

کارشناسانی فنی در مجموعه وودی سرویس فعالیت دارند که خبره، مجرب و در خارج از کشور دوره دیده اند و با توجه به نوع دستگاه شما اعم از آسیایی و اروپایی انتخاب و جهت سرویس در اسرع وقت اعزام خواهند شد.

.

اعزام کارشناس جهت نصب ماشین آلات صنایع چوب

با توجه به موارد مذکور کارشناسان وودی سرویس می توان ماشین آلات نو یا دست دوم شما را نصب و تحویل دهند؛ هزینه ی آن به گونه ای است که ایاب و ذهاب کارشناس به علاوه هزینه کارشناسی و بررسی را بسته به نوع و مدل دستگاه توافقی انجام خواهیم داد.

.

اعزام کارشناس جهت برآورد قیمت - کارشناسی ماشین آلات دست دوم

گاها دیده شده افرادی که میخواهند دستگاه دست دوم خریداری کنند، از سلامت دستگاه اطمینان ندارند و ترس از این دارند که پس از خرید دستگاه، دستگاه به خرج بیفتد، لذا در این خصوص نیز وودینر جهت کارشناسی دستگاه کارشناس اعزام خواهد نمود؛ که هزینه ایاب و ذهاب کارشناس به علاوه هزینه کارشناسی و بررسی، بسته به نوع و مدل دستگاه بصورت توافقی انجام می شود.

.

مراحل درخواست سرویس:

1- تماس با وودی سرویس و اعلام مدل، برند، سال ساخت و مشکل دستگاه

2- تماس کارشناسان وودی سرویس جهت بررسی اولیه دستگاه بصورت تلفنی و برآورد حداقل زمان سرویس مورد نیاز

3- پرداخت هزینه ایاب و ذهاب کارشناس از درب منزل تا کارخانه مشتری به همراه هزینه حداقل زمان برآورد شده سرویس، که مبلغ آن طبق فهرست زیر بصورت ساعتی دریافت می گردد.

4- اعزام کارشناس فنی جهت تعمیر و رفع عیب دستگاه در اسرع وقت

.

هزینه سرویس ساعتی نسبت سطح کارشناسان فنی بشرح زیر است:

کارشناس وودی سرویس = هر ساعت 150 هزار تومان

کارشناس حرفه ای = هر ساعت 120 هزار تومان

کارشناس خبره = هر ساعت 90 هزار تومان

نکته: با توجه به ارزشمند بودن وقت کارشناسان، ایاب و ذهاب تعمیرات شهرستان ها از طریق هواپیما انجام خواهد شد.

.

همین حالا تماس بگیرید، فقط کافیست شماره تلفن زیر را لمس کنید و یا از طریق تلگرام اقدام نمائید

   02166563048

  ارتباط تلگرامی با واحد خدمات پس از فروش

.

کلمات کلیدی: دورکن - لبه چسبان - پانل بر - سی ان سی چوب - خراطی - رنده - گندگی - اره نواری - اره فلکه - فرز میزی - دوکاره - سه کاره - پنج کاره - هفت کاره - پرس نجاری - تعمیرات لبه چسبان - تعمیر کار دورکن - سرویس کار سی ان سی - تعمیرکار cnc - نصب دورکن - نصب لبه چسبان - نصب سی ان سی چوب - نصاب فنی دورکن - تنظیم دورکن - تنظیم میز برش نجاری - تعمیر کار دستگاه نجاری - تعمیر کار دستگاه سی ان سی

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم هم اکنون در وودینر

.

جستجوی شما با هیچ محصولات مطابقت نداشت
عضو کانال تلگرام وودینر شوید
نرم افزار اندروید وودینر
کانال تلگرام وودی شاپ